logo
spandoek spandoek

Blog Details

Huis > Blog >

Company blog about PEM Elektrolyse-Stacks und komplette Wasserstofferzeugungssysteme: Dimensionierung, Compliance und O&M für Deutschland und die Niederlande

Evenementen
Contacteer Ons
Mr. Rick Hu
86-133-0531-2544
Contact nu

PEM Elektrolyse-Stacks und komplette Wasserstofferzeugungssysteme: Dimensionierung, Compliance und O&M für Deutschland und die Niederlande

2026-11-03

Waarom Duitse en Nederlandse projectteams dezelfde vier vragen stellen

Bijna elke vraag die wij ontvangen uit Duitsland en Nederland begint op dezelfde manier: een vraag naar waterstof in Nm3/h, een 400 V driefasige stroomtoevoer, een dak of een containervoetafdruk,en een deadline die is gekoppeld aan een inbedrijfstellingWat volgt gaat zelden over prijs. Het gaat over vier dingen: wat precies binnen de batterij limiet, of de stapelspanning overeenkomt met het lokale net,welke CE-documenten de aangemelde instantie zal vragen, en hoe de installatie in een Noordzeewinter zal worden onderhouden.

Deze handleiding beantwoordt deze vier vragen voor grote elektrolysecellen en complete waterstofopwekkingssystemen.De onderstaande referenties zijn specifiek voor Duitsland en Nederland.Het is niet de bedoeling dat de website in de eerste plaats in de markt wordt geplaatst, maar in de tweede plaats in de markt.

1Waar een stapel eindigt en een systeem begint.

Eengrote elektrolysecelstapelis de elektrochemische kern: membraanelektrodenassemblages (MEA's), bipolaire platen, poreuze transportlagen, eindplaten, bandstaven, isolatie en gascollectoren.Maar het kan niet alleen lopen.Het heeft behandeld water nodig, een gecontroleerde gelijkstroomtoevoer, koeling, gas-water scheiding en een veilig afsluitpad.

Eencompleet waterstofopwekkingssysteemdie kern omhullen met waterzuivering, een rechtgever of gelijkstroom-energie-module, watercirculatie en koeling, gas-vloeistofscheiding, drogen en zuivering, instrumentatie, PLC/HMI-besturing, gasdetectie,De aankoopers die een stapelprijs vergelijken met een systeemprijs vergelijken twee verschillende reikwijdten – een frequente bron van misverstanden bij aanbiedingen.

2Cellen, spanning en de realiteit van de 400 V-installaties in Duitsland en Nederland

De spanning van de stapel is niet een ontwerpvoorkeur; het is rekenkundig. Elke PEM-cel zit bij praktische stroomdichtheden op ongeveer 1,7 ∼ 2,0 V, dus het aantal cellen bepaalt de spanning van de stapel,en het actieve gebied stelt de huidige:

  • Stackspanning ≈ cellen * cellenspanning (bijv. 60 cellen * 1,8 V ≈ 108 V DC)
  • Stapelstroom ≈ stroomdichtheid * actief gebied (bijv. 1,5 A/cm2 * 1.000 cm2 ≈ 1.500 A)
  • Specifiek energieverbruik ligt doorgaans in het bereik van 4,5−5,0 kWh/Nm3 bij 1,0−1,5 A/cm2 en stijgt bij een hogere stroomdichtheid

Een 0,5 Nm3/h-stack (ongeveer 2,53 kW) kan van een 230 V-toevoer van één fase via zijn eigen voedingsmodule draaien.Voor een eenheid van 50 Nm3/h (ongeveer 250-300 kW) is al een driefasige 400 V-toevoer met een speciale rechtgever nodig.- boven een paar honderd Nm3/h gaan Duitse en Nederlandse installaties gewoonlijk over op een 10 kV- of 20 kV-middenspanningsverbinding met een speciale transformator;de rechtgever voorkant moet dan worden gespecificeerd voor harmonisch gedrag, niet alleen efficiëntie.

Voor CE-naleving zijn de relevante EMC-normen voor industriële omgevingen:EN 61000-6-2(immuniteit) enEN 61000-6-4Vraag om het testrapport, niet alleen de verklaring: een 12-puls of actieve front-end rechtgever gedraagt zich heel anders dan een eenvoudige zes-puls brug op een zwakke netverbinding.

3. MEA en water: de twee variabelen die de levensduur van de stapel bepalen

De MEA draagt een membrane van perfluorosulfonsuur, een iridium gebaseerde zuurstof-evolutiekatalysator op de anode en een platina gebaseerde waterstof-evolutiekatalysator op de katode.met titanium sinter aan de anodenzijde en koolstoftransporterschakeringen aan de kathodenzijdeTwee bedrijfsdisciplines domineren de levensduur:

Waterkwaliteit.Voerwater moet voldoen aan een laboratoriumspecificatie zoals:ASTM D1193 type IIofISO 3696-klasse 2, met een geleidbaarheid van minder dan 1 μS/cm bij de inlaat en typisch ongeveer 0,1 μS/cm in de lus.Calcium en ijzer binnendringen vervuilt het membraan en verhoogt de celspanning permanent. Dit is de meest voorkomende oorzaak van vroegtijdige stack vervanging die we zien in het veld..

Gaszuiverheid en controle van het kruislek.Het productwaterstof is typisch 99,9 ‰ 99,99% bij de stapeluitgang en bereikt 99,999% na katalytische zuivering en drogen, met dauwpunt rond -60 °C tot -70 °C.ISO 22734:2019de gaskruisverontreiniging als een veiligheidsfunctie behandelt en vereist dat het systeem deze controleert en sluit binnen de vastgestelde limieten;een waterstof-zuurstof-analysator met een vergrendelde afsluiting maakt dus deel uit van het systeemDat is geen optie.

4Een correct lezen van een polarisatiecurve

Een polarisatiecurve is het enige eerlijke prestatiedocument dat een leverancier u kan geven.de lineaire middelste helling (oppervlaktspecifieke ohmweerstand ?? lager is beter)Een curve gemeten bij 20 °C vertelt weinig over een eenheid die bij 60°C/80°C zal werken.

Verzoek curves aan het begin van de levensduur en aan het einde van de garantieperiode, bij twee of drie temperaturen en met vermelding van de waterkwaliteit van de teststand.Als op een gegevensblad slechts één efficiëntiecijfer zonder curve wordt weergegeven, kan het aantal niet worden geverifieerd.

5. Nalevingskaart: Duitsland en Nederland

De volgende verwijzingen zijn van toepassing op installaties in Duitsland en Nederland.

VerplichtingReferentieWat het omvat
CE Richtlijn 2006/42/EGMechanische gevaren, beschermingsmiddelen, E-stop, risicobeoordeling.Dus een systeem dat nu wordt opgedragen moet worden ontworpen met het nieuwe regime in het achterhoofd.
CE EMCRichtlijn 2014/30/EURectificator en emissie- en immuniteitscontrole; testmateriaal volgens EN 61000-6-2 / -6-4.
CE ?? laagspanningRichtlijn 2014/35/EUElektrische apparatuur met een nominale stroomstroom van 50 ‰ 1.000 V; geldt voor de hulpmiddelen van het systeem, niet voor de gelijkstroomstapel zelf.
CE-drukRichtlijn 2014/68/EU (PED)Drukvaten en leidingen boven 0,5 bar; bepaalt de categorie, de certificering van het materiaal en of een aangemelde instantie betrokken is.
CE ATEXRichtlijn 2014/34/EUApparatuur die in of beschermt tegen explosieve atmosfeer; met een gevaarlijke zone volgens EN 60079-10-1.
ProductstandaardEN ISO 22734:2019Waterstofgeneratoren die gebruikmaken van water elektrolyse voor industriële, commerciële en residentiële toepassingen, goedgekeurd in Duitsland als DIN EN ISO 22734 en in Nederland als NEN EN ISO 22734.
BrandstofkwaliteitISO 14687:2019Waterstofbrandstofkwaliteit voor brandstofcelgebruik; klasse D beperkt zuurstof en water tot het lage μmol/mol-bereik, wat strenger is dan de industriële zuiverheidsclaims.
DuitslandBetrSichV, GefStoffVRisicobeoordeling, explosiebeschermingsdocument en gebruiksaanwijzingen voor de werkplek in het Duits.
Nederland vergunningNatte omgevingDe milieuvrijstellingsregeling die sinds 1 januari 2024 van kracht is; de waterstofopslag- en elektrolysecapaciteit wordt daarin beoordeeld.

Ten eerste is een CE-verklaring die alleen betrekking heeft op de behuizing geen systeemverklaring.Tweede, documentatietaal: Duitse autoriteiten en Nederlandse veiligheidsinspecteurs verwachten bedieningshandleidingen in de plaatselijke taal,Nederlandse projecten vereisen routinematig een Engels-Nederlandse document bij overdracht.

6Waar gaat de waterstof eigenlijk in deze twee markten

Vernieuwbare koppelingen in Duitsland.De elektrolyseurs worden steeds groter afgestemd op de beperking en de negatieve prijsuren in plaats van de basisbelasting.en een stapel die een frequente start-stop tolereert zonder overmatig spanningsverliesEen eenheid die is geoptimaliseerd voor continue basisbelasting is de verkeerde aankoop voor deze taak.

Industrieel aanbod in Nederland.De haven- en chemische clusters langs de Nederlandse kust worden aangesloten op een nationale waterstof-ruggengraat, en daar voeden elektrolysers raffinaderijen, gebruikers van ammoniak en methanol.Zuiverheid en druk bij de batterijlimiet, plus meting en documentatie voor de overdracht van de bewaring, is even belangrijk als efficiëntie.

Mobiliteit en laboratoriumgebruik in beide markten.Brandstofcelproefbanken, tankstations en onderzoeksinstituten hebben volgens ISO 14687 brandstofcelkwaliteit waterstof nodig:2019, wat gewoonlijk betekent dat de zuiveringstadium niet de stapel de haalbare specificatie bepaalt.

7. Checklijst met afmetingen en onderhoud

StagePlekken die schriftelijk moeten worden vastgesteld
GrootteH2-behoefte (Nm3/h, continu versus piek), uitlaatdruk, zuiverheidsdoel, werkcyclus, omgevingstemperatuurbereik, hoogte; voeg 10−15% marge toe in plaats van 50%, wat alleen de inefficiëntie van de deelbelasting verhoogt
NutsbedrijvenVoedingswaterbron en -kwaliteit, capaciteit van het DM-water, koelwater of luchtgekoelde optie, afvoer- en ventilatierouting, ventilatiesnelheid van de ruimte
Elektrische apparatuurVoedingsspanning en faseconfiguratie, splitsing van transformator- en rectificatoromvang, harmonische studie, aarding en isolatiebewaking, noodstoparchitectuur
Dagelijkse controlesWatergeleidbaarheid, verschil in druk tussen de filters, temperatuurverspreiding van de stapel, waterstof-zuurstofmeting, status van de detectie van lekken
PeriodiekOverzicht van de trend van de cellenspanningsbewaking, hertesting van de polarisatiecurve met tussenpozen van 12 maanden, controle van het koppel op de bandstaven, planning van de vervanging van membraan en MEA, opslag van onderdelen
WinteroperatieVriesbescherming voor buitenbevaters: afvoerprocedure, glycollus indien van toepassing, afmeting van de verwarming tegen de lokale ontwerpminimumtemperatuur

8Hoe een verifieerbaar bewijs er uitziet.

Shandong Saikesaisi Hydrogen Energy Co., Ltd. heeft zich sinds 2007 gericht op PEM-waterstoftechnologie.laatste verzamelingDe resultaten van de onderzoeksprocedure zijn duidelijk te zien in de resultaten van de onderzoeksprocedure.Jaarlijkse capaciteit hoger dan 200 waterstofopwekkingssystemenDe QLS-H- en QLS-M-series hebben een capaciteit van 0,5 tot 500 Nm3/h en het bedrijf werkt volgens ISO 9001:2015 met CE- en EAC-certificering.

Voordat elk systeem wordt verzonden, wordt het op de testbank uitgevoerd, de polarisatiecurve wordt geregistreerd, de gasstraat wordt getest op heliumlekken, de zuiverheid van het product wordt gemeten en de isolatieweerstand wordt gecontroleerd.Die gegevens – niet bijvoeglijke naamwoorden – zijn wat een Duitse of Nederlandse projectingenieur zou moeten vragen om te zien., en ze kunnen worden afgestemd op het getuigenproefplan dat is overeengekomen in de bestelfase.

9Conclusies

Voor een Duits of Nederlands project komt de technische beslissing gewoonlijk neer op drie specificaties: stackspanning en rechtgevermatching voor de beschikbare 400 V of middelspanningstoevoer,een gedocumenteerde waterkwaliteitsdiscipline die de MEA beschermt, en een CE-technisch dossier dat het hele systeem omvat volgens EN ISO 22734:2019 met de juiste PED-, ATEX-, EMC- en laagspanningsrichtlijnen.Als je die drie goed doet, wordt de commerciële vergelijking zinvol.Als je het verkeerd doet, wordt het goedkoopste aanbod de duurste eenheid in de fabriek.

Veelgestelde vragen

Heb ik een aangemelde instantie nodig voor een PEM-electrolyser in Duitsland?
Niet altijd, het hangt af van de drukvolumecategorie van Richtlijn 2014/68/EU en van de ATEX-classificatie van het geïnstalleerde gebied.In het geval van kleine systemen is vaak zelfcertificering mogelijk.; grotere buffervaten niet.

Kan een 230 V eenfasige stroomvoorziening een 5 Nm3/h systeem draaien?
25 kW stalen vermogen overschrijdt wat een standaard 230 V enkelfasig circuit continu moet dragen.Dus een 400 V driefasige voeding is de normale keuze in beide landen..

Hoe vaak moet de MEA worden vervangen?
Het is een kwestie van openingstijden en waterkwaliteit, niet van een kalender.stacks in intermitterende industriële dienst die gewoonlijk enkele jaren draaien voordat spanningsverlies vervanging rechtvaardigtDe beslissing moet worden genomen op basis van de trend van de celspanning en niet op basis van een vaste datum.

spandoek
Blog Details
Huis > Blog >

Company blog about-PEM Elektrolyse-Stacks und komplette Wasserstofferzeugungssysteme: Dimensionierung, Compliance und O&M für Deutschland und die Niederlande

PEM Elektrolyse-Stacks und komplette Wasserstofferzeugungssysteme: Dimensionierung, Compliance und O&M für Deutschland und die Niederlande

2026-11-03

Waarom Duitse en Nederlandse projectteams dezelfde vier vragen stellen

Bijna elke vraag die wij ontvangen uit Duitsland en Nederland begint op dezelfde manier: een vraag naar waterstof in Nm3/h, een 400 V driefasige stroomtoevoer, een dak of een containervoetafdruk,en een deadline die is gekoppeld aan een inbedrijfstellingWat volgt gaat zelden over prijs. Het gaat over vier dingen: wat precies binnen de batterij limiet, of de stapelspanning overeenkomt met het lokale net,welke CE-documenten de aangemelde instantie zal vragen, en hoe de installatie in een Noordzeewinter zal worden onderhouden.

Deze handleiding beantwoordt deze vier vragen voor grote elektrolysecellen en complete waterstofopwekkingssystemen.De onderstaande referenties zijn specifiek voor Duitsland en Nederland.Het is niet de bedoeling dat de website in de eerste plaats in de markt wordt geplaatst, maar in de tweede plaats in de markt.

1Waar een stapel eindigt en een systeem begint.

Eengrote elektrolysecelstapelis de elektrochemische kern: membraanelektrodenassemblages (MEA's), bipolaire platen, poreuze transportlagen, eindplaten, bandstaven, isolatie en gascollectoren.Maar het kan niet alleen lopen.Het heeft behandeld water nodig, een gecontroleerde gelijkstroomtoevoer, koeling, gas-water scheiding en een veilig afsluitpad.

Eencompleet waterstofopwekkingssysteemdie kern omhullen met waterzuivering, een rechtgever of gelijkstroom-energie-module, watercirculatie en koeling, gas-vloeistofscheiding, drogen en zuivering, instrumentatie, PLC/HMI-besturing, gasdetectie,De aankoopers die een stapelprijs vergelijken met een systeemprijs vergelijken twee verschillende reikwijdten – een frequente bron van misverstanden bij aanbiedingen.

2Cellen, spanning en de realiteit van de 400 V-installaties in Duitsland en Nederland

De spanning van de stapel is niet een ontwerpvoorkeur; het is rekenkundig. Elke PEM-cel zit bij praktische stroomdichtheden op ongeveer 1,7 ∼ 2,0 V, dus het aantal cellen bepaalt de spanning van de stapel,en het actieve gebied stelt de huidige:

  • Stackspanning ≈ cellen * cellenspanning (bijv. 60 cellen * 1,8 V ≈ 108 V DC)
  • Stapelstroom ≈ stroomdichtheid * actief gebied (bijv. 1,5 A/cm2 * 1.000 cm2 ≈ 1.500 A)
  • Specifiek energieverbruik ligt doorgaans in het bereik van 4,5−5,0 kWh/Nm3 bij 1,0−1,5 A/cm2 en stijgt bij een hogere stroomdichtheid

Een 0,5 Nm3/h-stack (ongeveer 2,53 kW) kan van een 230 V-toevoer van één fase via zijn eigen voedingsmodule draaien.Voor een eenheid van 50 Nm3/h (ongeveer 250-300 kW) is al een driefasige 400 V-toevoer met een speciale rechtgever nodig.- boven een paar honderd Nm3/h gaan Duitse en Nederlandse installaties gewoonlijk over op een 10 kV- of 20 kV-middenspanningsverbinding met een speciale transformator;de rechtgever voorkant moet dan worden gespecificeerd voor harmonisch gedrag, niet alleen efficiëntie.

Voor CE-naleving zijn de relevante EMC-normen voor industriële omgevingen:EN 61000-6-2(immuniteit) enEN 61000-6-4Vraag om het testrapport, niet alleen de verklaring: een 12-puls of actieve front-end rechtgever gedraagt zich heel anders dan een eenvoudige zes-puls brug op een zwakke netverbinding.

3. MEA en water: de twee variabelen die de levensduur van de stapel bepalen

De MEA draagt een membrane van perfluorosulfonsuur, een iridium gebaseerde zuurstof-evolutiekatalysator op de anode en een platina gebaseerde waterstof-evolutiekatalysator op de katode.met titanium sinter aan de anodenzijde en koolstoftransporterschakeringen aan de kathodenzijdeTwee bedrijfsdisciplines domineren de levensduur:

Waterkwaliteit.Voerwater moet voldoen aan een laboratoriumspecificatie zoals:ASTM D1193 type IIofISO 3696-klasse 2, met een geleidbaarheid van minder dan 1 μS/cm bij de inlaat en typisch ongeveer 0,1 μS/cm in de lus.Calcium en ijzer binnendringen vervuilt het membraan en verhoogt de celspanning permanent. Dit is de meest voorkomende oorzaak van vroegtijdige stack vervanging die we zien in het veld..

Gaszuiverheid en controle van het kruislek.Het productwaterstof is typisch 99,9 ‰ 99,99% bij de stapeluitgang en bereikt 99,999% na katalytische zuivering en drogen, met dauwpunt rond -60 °C tot -70 °C.ISO 22734:2019de gaskruisverontreiniging als een veiligheidsfunctie behandelt en vereist dat het systeem deze controleert en sluit binnen de vastgestelde limieten;een waterstof-zuurstof-analysator met een vergrendelde afsluiting maakt dus deel uit van het systeemDat is geen optie.

4Een correct lezen van een polarisatiecurve

Een polarisatiecurve is het enige eerlijke prestatiedocument dat een leverancier u kan geven.de lineaire middelste helling (oppervlaktspecifieke ohmweerstand ?? lager is beter)Een curve gemeten bij 20 °C vertelt weinig over een eenheid die bij 60°C/80°C zal werken.

Verzoek curves aan het begin van de levensduur en aan het einde van de garantieperiode, bij twee of drie temperaturen en met vermelding van de waterkwaliteit van de teststand.Als op een gegevensblad slechts één efficiëntiecijfer zonder curve wordt weergegeven, kan het aantal niet worden geverifieerd.

5. Nalevingskaart: Duitsland en Nederland

De volgende verwijzingen zijn van toepassing op installaties in Duitsland en Nederland.

VerplichtingReferentieWat het omvat
CE Richtlijn 2006/42/EGMechanische gevaren, beschermingsmiddelen, E-stop, risicobeoordeling.Dus een systeem dat nu wordt opgedragen moet worden ontworpen met het nieuwe regime in het achterhoofd.
CE EMCRichtlijn 2014/30/EURectificator en emissie- en immuniteitscontrole; testmateriaal volgens EN 61000-6-2 / -6-4.
CE ?? laagspanningRichtlijn 2014/35/EUElektrische apparatuur met een nominale stroomstroom van 50 ‰ 1.000 V; geldt voor de hulpmiddelen van het systeem, niet voor de gelijkstroomstapel zelf.
CE-drukRichtlijn 2014/68/EU (PED)Drukvaten en leidingen boven 0,5 bar; bepaalt de categorie, de certificering van het materiaal en of een aangemelde instantie betrokken is.
CE ATEXRichtlijn 2014/34/EUApparatuur die in of beschermt tegen explosieve atmosfeer; met een gevaarlijke zone volgens EN 60079-10-1.
ProductstandaardEN ISO 22734:2019Waterstofgeneratoren die gebruikmaken van water elektrolyse voor industriële, commerciële en residentiële toepassingen, goedgekeurd in Duitsland als DIN EN ISO 22734 en in Nederland als NEN EN ISO 22734.
BrandstofkwaliteitISO 14687:2019Waterstofbrandstofkwaliteit voor brandstofcelgebruik; klasse D beperkt zuurstof en water tot het lage μmol/mol-bereik, wat strenger is dan de industriële zuiverheidsclaims.
DuitslandBetrSichV, GefStoffVRisicobeoordeling, explosiebeschermingsdocument en gebruiksaanwijzingen voor de werkplek in het Duits.
Nederland vergunningNatte omgevingDe milieuvrijstellingsregeling die sinds 1 januari 2024 van kracht is; de waterstofopslag- en elektrolysecapaciteit wordt daarin beoordeeld.

Ten eerste is een CE-verklaring die alleen betrekking heeft op de behuizing geen systeemverklaring.Tweede, documentatietaal: Duitse autoriteiten en Nederlandse veiligheidsinspecteurs verwachten bedieningshandleidingen in de plaatselijke taal,Nederlandse projecten vereisen routinematig een Engels-Nederlandse document bij overdracht.

6Waar gaat de waterstof eigenlijk in deze twee markten

Vernieuwbare koppelingen in Duitsland.De elektrolyseurs worden steeds groter afgestemd op de beperking en de negatieve prijsuren in plaats van de basisbelasting.en een stapel die een frequente start-stop tolereert zonder overmatig spanningsverliesEen eenheid die is geoptimaliseerd voor continue basisbelasting is de verkeerde aankoop voor deze taak.

Industrieel aanbod in Nederland.De haven- en chemische clusters langs de Nederlandse kust worden aangesloten op een nationale waterstof-ruggengraat, en daar voeden elektrolysers raffinaderijen, gebruikers van ammoniak en methanol.Zuiverheid en druk bij de batterijlimiet, plus meting en documentatie voor de overdracht van de bewaring, is even belangrijk als efficiëntie.

Mobiliteit en laboratoriumgebruik in beide markten.Brandstofcelproefbanken, tankstations en onderzoeksinstituten hebben volgens ISO 14687 brandstofcelkwaliteit waterstof nodig:2019, wat gewoonlijk betekent dat de zuiveringstadium niet de stapel de haalbare specificatie bepaalt.

7. Checklijst met afmetingen en onderhoud

StagePlekken die schriftelijk moeten worden vastgesteld
GrootteH2-behoefte (Nm3/h, continu versus piek), uitlaatdruk, zuiverheidsdoel, werkcyclus, omgevingstemperatuurbereik, hoogte; voeg 10−15% marge toe in plaats van 50%, wat alleen de inefficiëntie van de deelbelasting verhoogt
NutsbedrijvenVoedingswaterbron en -kwaliteit, capaciteit van het DM-water, koelwater of luchtgekoelde optie, afvoer- en ventilatierouting, ventilatiesnelheid van de ruimte
Elektrische apparatuurVoedingsspanning en faseconfiguratie, splitsing van transformator- en rectificatoromvang, harmonische studie, aarding en isolatiebewaking, noodstoparchitectuur
Dagelijkse controlesWatergeleidbaarheid, verschil in druk tussen de filters, temperatuurverspreiding van de stapel, waterstof-zuurstofmeting, status van de detectie van lekken
PeriodiekOverzicht van de trend van de cellenspanningsbewaking, hertesting van de polarisatiecurve met tussenpozen van 12 maanden, controle van het koppel op de bandstaven, planning van de vervanging van membraan en MEA, opslag van onderdelen
WinteroperatieVriesbescherming voor buitenbevaters: afvoerprocedure, glycollus indien van toepassing, afmeting van de verwarming tegen de lokale ontwerpminimumtemperatuur

8Hoe een verifieerbaar bewijs er uitziet.

Shandong Saikesaisi Hydrogen Energy Co., Ltd. heeft zich sinds 2007 gericht op PEM-waterstoftechnologie.laatste verzamelingDe resultaten van de onderzoeksprocedure zijn duidelijk te zien in de resultaten van de onderzoeksprocedure.Jaarlijkse capaciteit hoger dan 200 waterstofopwekkingssystemenDe QLS-H- en QLS-M-series hebben een capaciteit van 0,5 tot 500 Nm3/h en het bedrijf werkt volgens ISO 9001:2015 met CE- en EAC-certificering.

Voordat elk systeem wordt verzonden, wordt het op de testbank uitgevoerd, de polarisatiecurve wordt geregistreerd, de gasstraat wordt getest op heliumlekken, de zuiverheid van het product wordt gemeten en de isolatieweerstand wordt gecontroleerd.Die gegevens – niet bijvoeglijke naamwoorden – zijn wat een Duitse of Nederlandse projectingenieur zou moeten vragen om te zien., en ze kunnen worden afgestemd op het getuigenproefplan dat is overeengekomen in de bestelfase.

9Conclusies

Voor een Duits of Nederlands project komt de technische beslissing gewoonlijk neer op drie specificaties: stackspanning en rechtgevermatching voor de beschikbare 400 V of middelspanningstoevoer,een gedocumenteerde waterkwaliteitsdiscipline die de MEA beschermt, en een CE-technisch dossier dat het hele systeem omvat volgens EN ISO 22734:2019 met de juiste PED-, ATEX-, EMC- en laagspanningsrichtlijnen.Als je die drie goed doet, wordt de commerciële vergelijking zinvol.Als je het verkeerd doet, wordt het goedkoopste aanbod de duurste eenheid in de fabriek.

Veelgestelde vragen

Heb ik een aangemelde instantie nodig voor een PEM-electrolyser in Duitsland?
Niet altijd, het hangt af van de drukvolumecategorie van Richtlijn 2014/68/EU en van de ATEX-classificatie van het geïnstalleerde gebied.In het geval van kleine systemen is vaak zelfcertificering mogelijk.; grotere buffervaten niet.

Kan een 230 V eenfasige stroomvoorziening een 5 Nm3/h systeem draaien?
25 kW stalen vermogen overschrijdt wat een standaard 230 V enkelfasig circuit continu moet dragen.Dus een 400 V driefasige voeding is de normale keuze in beide landen..

Hoe vaak moet de MEA worden vervangen?
Het is een kwestie van openingstijden en waterkwaliteit, niet van een kalender.stacks in intermitterende industriële dienst die gewoonlijk enkele jaren draaien voordat spanningsverlies vervanging rechtvaardigtDe beslissing moet worden genomen op basis van de trend van de celspanning en niet op basis van een vaste datum.